Úvod

Úvod

Predávame

Dodávame

Montujeme

Zaoberáme sa predajom sklolaminátových žúmp, nádrží na úžitkovú vodu, septikov a plastových vodomerných šácht vyrobených rotačným tvárnením.

Naše nádrže sú vyrobené z polyesteru vystuženého skleneným vláknom. Strojovou výrobou Vám ponúkame samonosné kompozitné nádrže bez potreby betonáže.

Správny obsyp nádrží pieskom dodatočne posilňuje vlnitú konštrukciu nádrže, čo z hľadiska životnosti radí tieto nádrže na popredné miesto produktov, určených na zber odpadovej a dažďovej vody, pričom vážia iba zlomok hmotnosti oproti betónovým nádržiam. Životnosť správne namontovanej nádrže je aj viac ako 50 rokov. Nami poskytovaná záruka je 2 roky + 15 rokov pri zdokumentovaní celého priebehu montáže nádrže a dodržaní montážnych pokynov. 

Nádrže zo sklolaminátu majú najlepší pomer pevnosti a hmotnosti. Hlavné výhody oproti konkurenčným nádržiam sú:

  1. Samonosná vlnitá konštrukcia bez potreby betónovania
  2. Nízka váha nádrží – až 50x ľahšie ako betónové nádrže
  3. 4x silnejšia ako klasické sklolaminátové nádrže 
  4. Možnosť inštalácie aj pri vysokej spodnej vode
  5. Možnosť zásypu až do 2 metrov zeminy pri zosilnenom prevedení
  6. Záruka až 15 rokov po splnení podmienok montáže

Prečo naše nádrže?

Kompozity najvyššej kvality

Vyrábané nádrže s využitím CNC stojov, metódou nástreku skleného vlákna a živyce, čo je bezpečné pre životné prostredia a ľudí. Životnosť ako žiadny iný materiál. 

Vodotesnosť

Odolnosť a tesnosť každej vyrobenej nádrže je riadne odskúšaná. Nádrže sú atestované a spĺňajú bezpečnostné a technické požiadavky, čo potvrdzuje stavebno-technické osvedčenie.

Viac ako 20 rokov skúseností

Výrobca má viac ako 20 ročné skúsenosti pri výrobe produktov zo sklolaminátu, vlastnú technológiu a  inovačné riešenia. Spokojný zákazníci v SK, CZ, PL, DE, AT.

Posobnosť po celom SK

Objednané nádrže dodávame po SK vlastnou, úspornou a ekologickou dopravou. Všetky objednávky sú realizované do 15 dní, prípadne ako expresné pokiaľ si to zákazník vyžaduje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *