Cenník

Cena za kilogram ako ukazovateľ rentability

Keď si kupujete plastovú nádrž, v podstate platíte za materiál, z ktorého je vyrobená. Pri plastových nádržiach platí pravidlo, že čím je nádrž ťažšia, tým je jej kvalita a odolnosť lepšia. Uvedením ceny za kilogram chceme zákazníkom ukázať jednoduchý spôsob, ako si môžu porovnať rôzne nádrže dostupné na trhu, čo je obzvlášť dôležité pri nádržiach vyrobených z identického materiálu.

Pri nákupe plastovej nádrže teda neplatíte len za objem, ale aj za použitý materiál. Vo všeobecnosti, hoci plastové nádrže sú oveľa ľahšie ako betónové, je dôležité si uvedomiť, že všetky podzemné nádrže musia odolávať veľkému tlaku zeme, účinkom podzemnej vody a ďalším dynamickým zaťaženiam, ako je napríklad prejazd vozidiel. Pri výbere nádrže by ste mali zvážiť nielen jej cenu, ale aj hmotnosť, ktorá odzrkadľuje reálnu hrúbku stien nádrže, čím hrubšie steny, tým je nádrž odolnejšia a menšie je riziko únikov alebo iných problémov.

Naše nádrže sú vyrobené s presne deklarovanou hrúbkou stien, čo sa odráža na ich celkovej hmotnosti a zabezpečuje ich spoľahlivosť.

Porovnávanie našich nádrží s konkurenciou je jednoduché, najmä pri nádržiach z GRP (polyester vystužený sklenenými vláknami), kde stačí porovnať hmotnosti nádrží s rovnakou kapacitou. Pri termoplastoch, ako je PE (polyetylén) alebo PP (polypropylén), by mala byť hrúbka a hmotnosť steny aspoň 2- až 3-násobne vyššia v porovnaní s GRP.

Je však dôležité poznamenať, že nie všetci výrobcovia zverejňujú hmotnosti svojich produktov a niektorí môžu svoje údaje na papieri nepravdivo upravovať. Našťastie existujú spôsoby, ako tieto údaje overiť ešte pred ich potenciálnou úpravou, a my vám radi poradíme, kde hľadať pravdivé informácie. Zvláštnu pozornosť venujeme aj GRP nádržiam s vloženou drôtenou výstužou.

Naše GRP nádrže sú vyrábané len z najkvalitnejších surovín. Pôvodná farba pre PE a PP je biela, takže ak je nádrž čierna, pravdepodobne bola vyrobená z regranulátu, ktorý má nižšie vlastnosti.

Dôvod, prečo o tom píšeme, je jednoduchý – sme hrdí na to, že naše nádrže sú nielen cenovo dostupné, ale aj odolné.

Sme presvedčení, že ponúkame najlepší pomer ceny a kvality medzi výrobcami vystužených (GRP) plastových nádrží.

Sklolaminátová nádrž na dažďovú vodu
Sklolaminátové nádrže na dažďovú vodu

OBJEDNÁVKA NÁDRŽE

Ak máte záujem o objednávku nádrže, prosíme, aby ste využili možnosti nášho e-shopu, alebo nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Po prijatí vašej objednávky Vás budeme kontaktovať, aby sme objednávku upresnili a potvrdili. Dodacie lehoty pre nádrže sa pohybujú od 10 do 21 pracovných dní od momentu prijatia platby na náš účet. Ak máte záujem o nádrž, ktorá je aktuálne na sklade, odporúčame, aby ste si jej dostupnosť a cenu overili telefonicky, čím získate najaktuálnejšie informácie.

Doprava a vykládka

Prepravu nádrží realizujeme prostredníctvom valníkovej dodávky do 3,5t spolu s prívesným vozíkom, ktorý je prispôsobený pre prepravu dlhých predmetov a nevyužíva hydraulickú ruku. Cena za dopravu na území Slovenskej republiky je jednotná a stanovuje sa na 50,- EUR vrátane DPH/1ks nádrže.

Za vykládku nádrže zodpovedá zákazník, ktorý si musí zabezpečiť vykládku na vlastné náklady. U nádrží s objemom do 7 000 litrov je potrebné zabezpečiť aspoň 4 osoby na vykládku. Pre nádrže s objemom nad 8 000 litrov je nevyhnutné použitie manipulačnej techniky ako bágra, vysokozdvižného vozíka alebo inej techniky schopnej zvládnuť vykládku. Ak to nie je možné, je potrebné zabezpečiť minimálne 6 osôb na manuálnu vykládku s použitím gurtňí. V prípade nedostatočného počtu osôb pri vykládke bude účtovaný poplatok 15,- EUR za asistenciu vodiča pri vykládke, ktorý bude splatný priamo vodičovi na mieste vykládky.

Orientačná cena za MONTÁŽ

septik 3-komorový 7000l pri inštalácii
 • Výkopové práce minibagrom:                     35 eur/hod
 • Doprava:                                                         1,2 eur/km
 • Pracovník potrebné min. 2 osoby:             30 eur/hod
 • Odvoz zeminy + likvidácia:                          podľa aktuálnych cien v okolí
 • Auto pod bagrom do 3,5t:                            35 eur/hod
 • Zbíjanie + vŕtanie:                                          dohodou
 • Armatúry + obsyp:                                         podľa aktuálnych cien v okolí
 • Pokládka kanalizačnej prípojky:                  60 eur/bm
 • Pokládka vodovodnej + el. prípojky:           48 eur/bm
 • Osadenie RŠ + VŠ:                                         dohodou
 • Pokládka obrubníkov + palisád:                  dohodou
 • Elektroinštalácia domov:                              dohodou

Uvedené ceny sú orientačné a bez DPH. Výsledná cena je závislá od podmienok montáže preto nás vždy v prípade záujmu kontaktujte pre viac informácií.

Dodávateľ má právo na zmenu ceny. Sme plátca DPH. Všetky nákupy v e-shope sa riadia obchodnými podmienkami ktoré nájdete tu:

SPOLUPRÁCA

Ak Vaša spoločnosť pôsobí v oblasti stavebníctva, architektúry, inštalatérskych služieb alebo obchodu so stavebnými materiálmi a máte záujem o partnerskú spoluprácu, radi by sme Vás pozvali k nadviazaniu kontaktu. Zaručujeme, že pri inštalácii našich produktov podľa oficiálnych montážnych návodov sa môžete vyhnúť potenciálnym reklamáciám zo strany Vašich zákazníkov. Poskytovanie produktov najvyššej kvality Vám umožní získať konkurenčnú výhodu, zvýšiť spokojnosť Vašich klientov a otvoriť cestu k ďalším odporúčaniam. Pretože kladieme veľký dôraz na kvalitu a zákaznícku spokojnosť, je pre nás dôležité spolupracovať s firmami, ktoré dodržiavajú naše inštalačné štandardy a záručné podmienky. Pokiaľ súhlasíte s našimi kritériami, neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám pripravíme prispôsobenú cenovú ponuku.

Krtkovanie ORAVA v spolupráci s Jánom Hanesom

ponúka komplexné služby pre efektívne čistenie kanalizácií. Naše služby zahŕňajú:

 • Čistenie stúpačiek v bytoch a rodinných domoch
 • Prečistenie domových kanalizačných potrubí
 • Odstránenie upchávok v toaletách, pisoároch, sifónoch, vaňách a umývadlách
 • Riešenie zablokovaných kanalizačných systémov v domoch a bytoch

Služby sú poskytované s pomocou špecializovaného vozidla vybaveného vysokotlakovým kompresorom Kohler NP25 s výkonom 25HP a pracovným tlakom 130-140barov, čo umožňuje efektívne a rýchle odstraňovanie upchávok. Pre mechanické prečistenie používame profesionálnu techniku Rothenberger R600.
Naším cieľom je poskytovať spoľahlivé služby najvyššej kvality. Pre viac informácií alebo objednávku služby kontaktujte:

pán Hanes na telefónnom čísle: 0948 671 140.

Sme k dispozícii aj cez víkendy, sviatky a vo večerných hodinách do 23:00, aby sme vám mohli kedykoľvek poskytnúť profesionálnu pomoc pri riešení problémov s kanalizáciou.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram