Cenník

Objednávku nádrže realizujte v sekcii E-SHOP, prípadne nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. Pre upresnenie objednávky Vás budeme vždy kontaktovať. Termín dodania nádrží je 10-21 pracovných dní od pripísania úhrady za preddavkovú faktúru za nádrž. V prípade, že máte záujem o skladovú nádrž, vždy sa informujte o momentálnom stave skladu a cene telefonicky. 

SPOLUPRÁCA

Ak sa Vaša firma zaoberá stavebnou činnosťou, projektovaním, inštalatérstvom alebo predajom stavených materiálov, budeme radi ak nás oslovíte na spoluprácu. V prípade, že produkty budú inštalované podľa našich montážnych pokynov, budete mať istotu, že Váš zákazník ich nebude reklamovať. Naše produkty vysokej kvality, zaručia Vašu konkurenčnú výhodu oproti konkurencii, získate spokojného zákazníka, ktorý Vás bude ďalej odporúčať svojim známym. Keďže u nás, je na prvom mieste kvalita a zákazník, budeme spolupracovať iba s firmami, ktoré budú dodržiavať naše montážne pokyny a záručné podmienky. Ak sa teda stotožníte s našimi podmienkami, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. 

V štandarde je v cene:

 1. sklolaminátová nádrž/žumpa/septik
 2. 50cm vysoký vstupný komín o priemere 60cm, sklolaminátový poklop
 3. prítok, odtok alebo obe varianty buď DN110mm alebo DN160mm podľa želania zákazníka
 4. dokumentácia na stavebné povolenie (certifikáty, atesty, atď.)
 5. montážne pokyny
 6. záručný list

 

Hmotnosti sklolaminátových nádrží

BONUSY k nádržiam –  2021

 1. Ku každej novo zakúpenej žumpe u nás, máte možnosť využiť zľavu 50% na signalizátor naplnenia žumpy.
 2. Ku každej nádrži na dažďovú vodu máme pre Vás zľavu 50% na signalizátor prázdnej nádže. 

Dodávateľ má právo na zmenu ceny. Sme plátca DPH. Všetky nákupy v e-shope sa riadia obchodnými podmienkami ktoré nájdete tu:

DOPRAVA a VYKLÁDKA
prepravu nádrží realizujeme štandardne na prívesnom vozíku, prispôsobenom na prepravu dlhých produktov bez hydraulickej ruky. Cena dopravy nádrže k zákazníkovi je v rámci celého Slovenska 60,- EUR s DPHVykládku nádrže je povinný si zabezpečiť zákazník na vlastné náklady

Pri nádržiach do 7 000l je možné vykladať s dostatočným počtom ľudí aspoň 4-6 osôb. Pri nádržiach nad 8 000l je potrebný báger, prípadne vysokozdvižný vozík alebo iná malipulačná technika schopná vykládky. Ak to nie je možné je takisto potrebné zabezpečiť dostatočný počet osôb na vykladanie nádrže pomocou gurtní – minimálne 6 a viac osôb

V prípade nedostatočného počtu osôb pri vykládke nádrže, budeme účtovať za asistenciu vodiča pri vykládke 15,- EUR, ktoré budú platené priamo vodičovi na mieste.

Prepravný vozík vid dole:

Skladová PONUKA!

Skladová ponuka za akciovú cenu pri vlastnom odbere:

 1. 4 000l žumpa – prípadne nádrž na vodu, prítok DN110mm, 50cm vysoký komín s plastovým poklopom, cena 950,- EUR s DPH pri vlastnom odbre.
 2. 3 000l plastová nádrž na vodu/žumpa RT3000, cena 850,- EUR s DPH pri vlastnom odbere.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0918 956 540, 043 381 7779 alebo info@sklolaminatovenadrze.sk

Dopravu na skladové nádrže a žumpy po celom SK vieme zabezpečiť!

Vývoz žúmp

Ponúkame Vám vývoz žumpy v regióne ORAVA našim viacúčelovým vozidlom Volvo FM12 s fekálnou nadstavbou o objeme 9m3. Štandardne máme na vozidle 25m hadíc, na objednávku to môže byť až do 35m. Vyvážame iba odpadovú vodu zo žúmp a domových čističiek odpadových vôd (ČOV). Kal zo septikov nevyvážame. Odpadová voda je vyvážaná a likvidovaná podľa zákona na ČOV o čom zákazníkovi vystavíme potvrdenie. 

CENNÍK vývozu žump ORAVA
Krtkovanie – čistenie kanalizácie HANES

V spolupráci s naším partnerom pánom Hanesom Vám vieme ponúknuť službu prečistenie kanalizačných potrubí od DN50 do DN500mm. Ponúkame Vám: 

 • čistenie bytových a domových stúpačiek
 • čistenie bytových a domových kanalizačných potrubí
 • pretláčanie upchatých WC, pisoárov, sifónov, váň a umývadiel
 • pretláčanie upchatej kanalizácie v dome či byte

Službu realizuje náš partner Ján Hanes so špecializovaným vozidlom vybaveným vysokotlakovým kompresorom Kohler NP25 s výkonom 25HP a precovným tlakom 130-140barov.  

Taktiež je možné použiť mechanické prečistenie profesionálnou technikou Rothenberger R600. 

Kontakt: 0948 671 140 pán Hanes 

Aj cez víkend a sviatky. Aj vo večerných hodinách do 23:00

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram