O nás

Spoločnosť ELITCargo s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2007. 

Našou ťažiskovou činnosťou bolo zasielateľstvo a medzinárodná kamiónová doprava. V roku 2014 sme rozšírili našu činnosť o nakladanie s odpadmi. Zakúpili sme špeciálne vozidlo – hákový nosič kontajnerov s nadstavbami a začali sme realizovať vývoz žúmp, a odvoz odpadu v Oravskom regióne.

Od tejto činnosti a na požiadavky našich zákazníkov, sme sa dostali k predaju sklolaminátových žúmp a nádrží na úžitkovú vodu. Keďže na Slovensku sú najviac predávané betónové a plastové žumpy, vidíme veľký potenciál v predaji sklolaminátový nádrží, nakoľko majú množstvo výhod oproti konkurenčným nádržiam. Nie každému zákazníkovi vyhovuje betónová alebo plastová žumpa či nádrž na vodu. 

Našim cieľom je ponúkať zákazníkom komplexné služby a iba u nás, Vám ponúkame nielen  kúpu žumpy alebo nádrže, ale aj vývoz odpadových vôd v rámci Oravy, produkty na čistenie odpadových vôd, príslušenstvo k žumpám a nádržiam a to všetko za výhodné ceny. 

Preto neváhajte a objednajte si Vašu nádrž od profesionálov, ktorý sú vždy ochotný Vám odborne poradiť.

 

Prečo kúpiť sklolaminátovú žumpu alebo nádrž od nás?

  1. Nová samonosná vlnitá konštrukcia bez potreby betónovania
  2. Nízka váha nádrží – až 50x ľahšie ako betónové nádrže
  3. 4x silnejšia ako klasické sklolaminátové nádrže 
  4. Možnosť inštalácie aj pri vysokej spodnej vode
  5. Možnosť zásypu až do 2 metrov zeminy pri zosilnenom prevedení
  6. Záruka až 15 rokov po splnení podmienok montáže

Kúpou nádrže od nás, získate produkt dlhej životnosti a vysokej kvality.

Rozdiely od konkurenčných nádrží sú viditeľné už na prvý pohľad. Konkurenčná nádrž vpravo je lepená z 2 kusov a v strede zlaminovaná, komín pevne spojený s nádržou, takže nie je možné hlbšie uloženie v zemi. 

Nádrž TITÁNIUM vľavo má jednoliaty samonostný korpus, čo umožní zásyp zeminou až do 2 metrov. Nádrž je vyrobená najmodernejšou strojovou metódou.

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram